• ilk iki bölümü itibari ile hoş duran bir dizi. ilerisi ne olur bilemem

--- spoiler ---

en güzel ve kafaya yatan yanı en azından tüm mutasyon/evrim geçirmiş olan insanların aynı güçlere sahip olması. telepati, telekinezi, teleportasyon. bazısı bir konuda daha yetenekli bazısı değil. dolayısı ile benzer hikayelerdeki türlü türlü atraksiyon/özellik olmayışı daha çok kafaya yatıyor.

çok fazla romantizme dökmezlerse devam eder.

bu arada başroldeki elemanı birine benzetiyorum deyip duruyordum meğer arrow'daki elemanın akrabasıymış. suratlarını yanyana koysak tom cruise ile stephen amell'in bileşkesi gibi çıkar eleman. mimikleri bile kuzenine çok benziyor

--- spoiler ---
  • star crossed izleyen bunu da izlemelidir
  • efektleri ve cast seçimiyle güzel gözüken dizi. daha ilk bölümü izledim ve sevdim.

peyton abla oynuyor diye dizinin konusundan bir haber başladım izlemeye ve süper güçler olduğunu öğrenmemle içim kıpır kıpır oldu. geek'iz en nihayetinde.

umarım ilerleyen bölümlerde boka sarmaz, sonu heroes gibi olmaz.

--- spoiler ---

essas oğlanın amcasının adının jedikiah olması da güzelmiş, dizide herkes jedi gibi. ha jedikiah demişken, o adamı da mark pellegrino oynuyor. o kim la diyenler için lost'taki jacob ya da supernatural'deki lucifer demek yeterli sanıırım.
    --- spoiler ---
  • yayınlanan en son bölümüyle kimin hangi taraf olduğu, kim yalancı kim doğru, amaçları ne şeklinde konu bayağı çatallanmıştır, çok da güzel olmuştur.
    esas oğlan da -safım- ortada kalmıştır.
  • ilk kez başrol oyuncusuyla asıl kızın bir araya gelmemesini istediğim dizidir.
  • ilk sezonunun sonunda iptal edilen the cw dizisi.

http://tvbythenumbers.zap2it.com/…tm_source=twitter
  • uyduruk ötesi bir sonla biten, arkasından da kapak olsun diye iptal edilen dizi. belki öncesinde iptali kesinleştiği için bu kadar kötü bitirilmiştir bilemiyorum. göt gibi bitti neticede. olan güzelim john a oldu. bari başka bi yerde oynasa da çok özletmese. 22 bölüm sonunda, bölüm içindeki en güzel yerde kestim konuyu, hayallerimde güzel bir son yazdım, sizin yapacağınız finale sıçayım diye de kibarca belirtmek istiyorum.
  • iptal edilen diziler içerisinde en adam akıllı ilerleyen, en büyük potansiyele sahip olan diziydi. cara gibi güzel bir ablamız vardı, deri pantolon falan giyerdi aklımızı başımızdan alırdı.

cw allah belanı versin!
  • başrole konan ve arrow'daki ilik gibi herifin (stephen amell) kuzeni olan sert bakışlı oğlanın (robbie amell), ikinci rolde olan ve john young'ı oynayan luke mitchell tarafından gölgede bırakıldığı dizidir.

john young karakteri kırık ruhuyla, ikide birde yaşlarla dolan güzel gözleriyle, darmadağın saçlarıyla, ama en önemlisi de suçluluk duygusundan kurtulmak için kendini roger'a dövdürdükten sonra roger "ben aileme gideceğim" dediğinde arkasından "who the hell are we? (biz neciyiz o zaman)" diye damardan seslenişiyle içimizi eritmiştir.

allah sahibine bağışlasın, avustralya'lı luke mitchell gelecekte de izlemek istediğimiz bir oyuncu ama john young olmadığında aynı tadı verir mi bilmem.
hesabın var mı? giriş yap