• hic gocmeyen lakin tum process'ler ve tum service'ler (tcp/ip netbios helper dahil) kapaliyken default ne olduklari mechul 4 tane tcp bir o kadar da udp portunu listen eden isletim sistemi..
  • hotswap olmayan diskleri* sistem acikken takip cikardiim . hic sorunsuz devam eden isletim sistemi
    bu diskler bi western digital(10gb), bi quantum(20gb), bir philips dvd-rom.
    klavyeyi cikardiktan sonra on screen keyboard calistirarak kullanmak , klavyeyi geri takinca calismaya devam etmek de yetenekleri arasindadir.
  • gördüğüm en stable windows.
  • ayriyetten bu eleman 98 gibi $i$miyor, 7 aydir kullaniyorum ilk gunku performansindan pek bi$i kaybetmedi $irkette ota boka deneme tahtasi haline gelmesine ragmen. kisaca "- senin windows kac aylik? - sekiz ay oldu heralde. - oha lan reinstall et ondan cikiodur $u sorunlar" repligine son verecek gibi.
  • acilista hala deliler gibi beklettiren, (256 mb ram , piii 450) bunun disinda hicbir kotu ozelligini gormedigim isletim sistemi...
  • tükürdüğümü yaladım ve de bugün w2k kurdum. ne de güzel şeymiş bu bööle... aman aman...
  • kullandikca win98'e lanet okudugum guzel os.
  • biri default passwordu set edince sitsen acilmayan isletim sistemi...
    su anda basima geldi ve bilgisayari acamiyor, dos mode a gecemiyorum!
    password u set eden kiside etmedigini soyluyor veya hatirlamiyor
  • ms'in daha cok satmak icin kendi urunlerine bile bok attigi i$letim sistemi. bir tablo yapmi$lar, $u kadar surede win98 $u kadar, winnt 4.0 $u kadar, win2000 $u kadar cakiliyo diye vermi$ler. tabii, en az cakilani win2000.
  • iki haftadır yazılarımı yazarken wordpad'de defalarda kaydetmiş olmama rağmen, o anda yazdığım tüm yazıları birden kitlenerek kaybedebilen enigmatik bir işletim sistemi.
    -abi demin kaydettim, dosya nasıl kaybolur beeee! diye saat sabahın 6'sında triplere sokan şekil.
hesabın var mı? giriş yap