1. intel veya motorola orderı olabilir... motorola order bit shiftlerde daha güzeldir...
  2. bu program kullanilirken gozden kacirilmamasi gereken husus "tez zamani mode"dur; soyle ki word, $u veya bu $ekilde tez yaptiginizi veya rapor, donem odevi vs. yeti$tirmeye kastiginizi anlarsa bu mode "on" olur ve kaydettiginiz dosyalar ya sabaha 0 kbytelik subuk nesneler haline gelir ya da illegal operation yurutulup dosyalarin hic varolmadigina dair komik mesajlar alinir pencerelerden*...bunu onlemek icin iki yol vardir: dosyalari bolup kucultmek veya son gune birakmamak...yine de hicbiri sorunsuzlugu garanti etmez.
  3. bir web sayfasınden copy paste yapmaya kalktığımda, "yok abi illaki ben gidip ordan alacam , güvenmiyorum sana" diyerek o siteye bağlanıp htmlyi çekip parse edip onun içinden yapıştıracağım yazıyı fontu ve rengiyle birlikte alan, adamı sinir eden işgüzar program. bana ne kardeşim stilden içeriği istiyorum ben!
  4. web sayfalarından word'e düz metin almak isteyen kişiler; kopyaladıkları metinleri önce notepad'e yapıştırıp; akabinde notepad'den tekrar kopyaladıktan sonra word'e yapıştırabilirler...

    yıllar sonra genel edit: hiç uğraşmayın. word'ün paste special -> unformatted text seçeneği de aynı işi görüyor.
  5. web sayfalarından yaptığınız copy leri edit / paste special / unformatted tex yaptığınızda web sayfasındaki formattan bağımsız sadece text olarak paste eden, işlevsel olarak kullanıldığında hayatınızı çok kolaylaştıran program.
  6. 97 sürümü organize ctrl c-ctrl v atakları karşısında çüşen, çöken bir program. inanılmaz ama mouse sağ tuşu ile kopyalama ve yapıştırma işlemini yaparsanız çökmüyor.