• bu program kullanilirken gozden kacirilmamasi gereken husus "tez zamani mode"dur; soyle ki word, $u veya bu $ekilde tez yaptiginizi veya rapor, donem odevi vs. yeti$tirmeye kastiginizi anlarsa bu mode "on" olur ve kaydettiginiz dosyalar ya sabaha 0 kbytelik subuk nesneler haline gelir ya da illegal operation yurutulup dosyalarin hic varolmadigina dair komik mesajlar alinir pencerelerden*...bunu onlemek icin iki yol vardir: dosyalari bolup kucultmek veya son gune birakmamak...yine de hicbiri sorunsuzlugu garanti etmez.
  • bir web sayfasınden copy paste yapmaya kalktığımda, "yok abi illaki ben gidip ordan alacam , güvenmiyorum sana" diyerek o siteye bağlanıp htmlyi çekip parse edip onun içinden yapıştıracağım yazıyı fontu ve rengiyle birlikte alan, adamı sinir eden işgüzar program. bana ne kardeşim stilden içeriği istiyorum ben!
  • web sayfalarından word'e düz metin almak isteyen kişiler; kopyaladıkları metinleri önce notepad'e yapıştırıp; akabinde notepad'den tekrar kopyaladıktan sonra word'e yapıştırabilirler...

    yıllar sonra genel edit: hiç uğraşmayın. word'ün paste special -> unformatted text seçeneği de aynı işi görüyor.
  • web sayfalarından yaptığınız copy leri edit / paste special / unformatted tex yaptığınızda web sayfasındaki formattan bağımsız sadece text olarak paste eden, işlevsel olarak kullanıldığında hayatınızı çok kolaylaştıran program.
  • 97 sürümü organize ctrl c-ctrl v atakları karşısında çüşen, çöken bir program. inanılmaz ama mouse sağ tuşu ile kopyalama ve yapıştırma işlemini yaparsanız çökmüyor.