• (bkz: #34052331)
    atv ekranlarında başlayan veliaht isimli yarışmada musa eroğlu'nun veliaht olarak seçtiği kişi, kendisini cengiz kurtoğlu'da almak istemiş ancak musa eroğlu ağır basmış.

sesi de kendisi gibi yorumu da bir harika idi. yolun açık olsun kardeşim.
  • yakarım geceleri performansına bayıldım. şarkıyı çok sevdiğimden youtube'dan birkaç performansı indirip en iyisini kalıcı bırakmak üzere telefonuma kaydetmiştim. linkteki yorumu dinleye dinleye "bu adam da kim?" dedim. yüksel çıktı. yolu açık olsun.
  • atv'de yayınlanan veliaht programının birincisi de olmuş alternatif bir yorumcu. sanırım en büyük özelliği türkiye'nin neredeyse her bölgesinin türkülerini okuma becerisi bunun yanında sesinin protest şarkılara da uyum göstermesi.
  • zamansız yağmur isimli musa eroğlu eserini ahmet özgül'ün sihirli dokunuşları ile baştan yaratmış olan sanatçı. türküler bu şekilde harmanlanırsa daha evrensel olacak.
  • güzel adam vesselam.
  • bu akşam adabı muhabbet'te ilk defa dinledim, izledim. çook saglam sahne performansı var, bir ara cem karaca çıktı içinden, ömrüm şarkısını birebir cem karaca'dan dinliyorum gibi hissettim.

türküler, özgün müzik, arabesk, rock, hepsine hakim adam. orkestrayla çok iyi uyum içinde, muhteşem ötesi bir deneyimdi.

yolu açık olsun.
hesabın var mı? giriş yap