hesabın var mı? giriş yap

 • "...bu pahalı hediyeleri kazanmak için, milyonda bir olan şansınızı da tepin, çıksa da vergisini ödeyemezsiniz zaten" kısmıyla hem güldürmüş hem düşündürmüştür.

 • yıllarca zinanın dibine vur, gece hayatı deyince akla ilk gelen isim ol, ondan sonra namaz güzellemeleri... al sana türk işi dindarlık!

 • döner ocağı karşısında eldiven takmak mümkün değil, erir. zaten yasal olarak da eldiven zorunluluğu yok (hatta takılmamalı) .

  sadece valiyi umursamayan bir çalışan var ortada, valinin hazımsızlığı dönercinin kendisine diğerleri gibi yaltaklanmaması.

  bu minnoş valilerin hepsini devran dönünce izlemeyi dört gözle bekliyorum.

 • rüyamda 1-1 biten maç. beşiktaşım 2. dakika da demba ba ile öne geçiyordu. maçın son dakikalarında galatasaray sow ile beraberligi yakalıyordu. evet bildigin sow. düşün adam ne kadar meraklı derbilerde beşiktaşa gol atmaya.

 • yaklaşık 8 saat sarj süresi, 16 saat kullanım süremiz olması.

  nokia 3310 2 saatlik sarj süresi, kullanım performansına bağlı olarak da aşağı yukarı 48-72 saat kullanım süresi ile insandan çok daha mükemmel bir yaratık bence. bu ne biçim kusursuz tasarım olm?

 • kusura bakmayın ama ulaş haketmiştir bunu.

  ne biçim yazı lan o. paragraf sorusu gibi bir bok anlaşılmıyor. sonunda aşağıdaki öykünmelerden hangisi yanlıştır yazsaymış tam olacakmış.

  ulaş kardeş, belli ki sen halkın seviyesine inemeyen chp'li bir arkadaşımızsın. kitap vereceğine iphone vereydin boy boy çocuklarınız vardı.

 • - nerede bu kadın ya bir dakika durmuyor evde.
  + baba komşuya gitti ne yapsın akşama kadar evde mi oturacak?

  on dakika sonra;

  - bak hâlâ gelmedi! çayı bile kendimiz demliyoruz!
  + tamam baba tamam!

  tam çayı içecekken kapı anahtarla açılır ve anne içeri girer ve babam bombayı patlatır:

  - hanım ben de tam diyordum ki anneniz olmayınca çay bile içilmiyor bu evde nerede kaldın yahu?

 • çalışıp kazanmaya alışık olmayan aktrolleri şaşırtan olay.

  hayır gören de kadın akp zenginleri gibi kamu arazisine rezidans dikti zanneder.

  edit: sevgili akpliler size cahil dediğimizde kızıyorsunuz ama yani niye böylesiniz

  1- chp son 20 senedir hiçbir şekilde sol değil, cayır cayır liberal.
  2- sol ve sosyalizm çok farklı şeyler. yani "solcu fakir olur" gibi bir önerme, "reza zarrab hayırseverdir" önermesiyle aynı geçerliliğe sahiptir.
  3- avukat dediğin insan selam vermeye bile 200 tl alır. bu durumda kılıçdaroğlunun gidip belle vue yerine kümük bi rezidanstan alması da saçmaymış