şükela:  tümü | bugün
 • şiddetin nesnesi yine kadınlar. yok yok, satır oynatmaya gerek yok. bıktık artık kelimenin tam manasıyla.
 • cahillik belirteci. hayatında kolpaçino ve recep ivedik tarzı filmler dışında film izlememiş, serdar ortaç şarkılarından başka şarkı kulağına girmemiş, en son okuduğu kitap cin alilerle sınırlı kalmış, posta gazetesinden başka gazete okumayan insanlar. aşağıladığımdan falan değil dicem ama aşağılıyorum lan! bunlar kültür seviyelerine falan bakmadan sana, bana ülke geleceği hakkında akıl verip terörist ilan ediyorlar sanki düşmanlarıymışız vatan hainiymişiz gibi saldırıyorlar. daha vatanın ne demek olduğunu bilmeden. sonra ben gerçekleri söyleyince neden auuww olsun ki. cahil işte hepsi. istisnaları varsa da ben karşılaşmadım.
 • 8x kuşağı üyesi olaraktan, fabrikası da sana girsin diye cevaplayabileceğim cümledir.
 • anasina kelimesinin neden noktalandigini anlamadigim video. anasina kelimesi kufur mu? tamam cumlenin tamami kufur lafim yok cok ayip edepsizlik adilik ama neden “bu hepinizin a...sına girsin” ayrintilar takiliyorum ama kusura bakmayin..
 • türk polisinin falan değil, türk polislerinden birinin sabır seviyesinin göstergesidir. asıl meseleler için;

  (bkz: türk polisinin seviyesi)
  (bkz: türk halkının seviyesi)
  (bkz: kendini türk halkının tamamı sananların seviyesi)
 • üzerindeki üniforması ve teçhizatı olmadığı zaman, çelimsiz kolları ve dar omuzları ile sokakta kafasını aşağı eğip yürüyen silik bir adamcığın, etrafındaki yandaşlarının ve üniformasının arkasına sığınıp tek başına kalkıp saati bile sormaktan çekineceği insanlara karşı korkusunun yansımasıdır.

  o attığın kimsenin anasına girmiyor, ama senin kişiliğin eriyip gidiyor be güzelim. halbuki o insanlar ileride senin ve senin çocuklarının boynu bükülmesin diye yürüyor. korkma, korkmadığın zaman anlayacaksın ki aslında korkunun haricinde korkulacak hiç bir şey yok.
 • türkiye'de polis olmak için yeter iq seviyesine işaret eden bir söylem. bir de bunlar, toplumun genel ahlakını korumak için öpüşen çiftlerin kimlik kontrolüne çok önem verirler. çok saçma bi ülkede yaşıyoruz aslında.
 • sorununuz bu işte bakın.

  tayyip erdoğan'ın ak dediğine kara demeyecek kesimden bahsediyorum. sorununuz bu işte arkadaşlar.

  bir güruha edilen küfrü değerlendirirken bile "siz onu hak ettiniz" dediğiniz sürece sokaklarda hiçbir eylem durmayacak.

  bir güruha edilen küfrü değerlendirirken "bunu eleştirenler tayyip erdoğan'ın annesine küfür edilirken neredeydi?" diye sormaya devam ettikçe bu eylemler devam edecek.

  kimin ağzından çıktığına bakıp sonra küfür konusundaki duruşunu değiştirdiğiniz sürece hiçkimse sokaktan çekilmeyecek.

  bu hepinizin anasına girsin diyen insan, ister gezi parkı direnişçisi, ister polis, ister tophaneli, ister ufo, ister kürt, ister amerikalı, ister türk, ister kadın, ister erkek, ister başbakan, isterse ayyaş olsun yanlış bir fiil işlemektedir.

  insan olmanızı rica ediyoruz, siz aksi yönde "ısrarla" ilerliyorsunuz... yazık!
 • o salak polis memurunun elindeki silahı havaya dikip bu hepinizin anasına girsin dediği gezi parkı eylemcileri, taksim meydanı polisten arındırıldığında bir polis aracına "polisin eğitim sisteminin iyileştirilmesini istiyoruz" diye bir pankart asmıştı.

  ne kadar haklı ve yerinde bir istek olduğunu görmüş olduk.
hesabın var mı? giriş yap