• neden yazmıyosun dediğimde "çocukluğu ve gençliğiyle ilgili herşeyi yazdığını bişey kalmadığını" söyledi.

lan hala angry birds oynuyorsun ipad'de.
  • yazdıklarını, yazar olarak hasetle, okur olarak zevkle takip ettiğim, son zamanların en şukela yazarlarından biri.
  • bruker, bruker olali tuttugu tek fare, ettigi tek dogru kelam. "en iyi yazar" degil belki -cunku oyle bir sey yok- ama en iyi yazanlardandir ciandio. cok iyi ve güzel yazmasi, benim onun yazimini, tarzini, uslubunu begenmem bir yana, ayni zamanda sözlüge, yazdigi yere en cok deger verenlerdendir nazarimda. zira nasil derler "bosu" yok, bizim gibi aklina eseni yazmiyor, düsünüyor,ediyor, bir sonraki okunmaya deger entrynin okunabilmesi icin okuru gereksiz yere yormuyor, yazdigi zaman bir sonraki entry'e keyfle gecis sagliyorsun.. yani ben oldum olasi haftanin hiperaktiflerini sevememisimdir, bir insan cok güzel yaziyor olsa dahi haftada yüzlerce entry yazacak dolulukta degildir. olsa bile o uslup, tarz, biktiriyor, usandiriyor lanet ettiriyor okuduguna ettigine.. kacis da yok ki, her baslikta, baktiginiz her tarafta. iste onlarin aksine, cok severim ben ciandio gibi yazarlari.. haftata bir info'suna bak, neler yazmis, etmis oku ..

kisaca "süper olay" dedigim yazardir.
  • gözlemleri ve üslubuyla sözlüğün aziz nesinidir bence. onun kadar da çok yazmasını diliyoruz.
  • az entry ile cok is yapabilmis yazar. meraklilarina mujde; 5 ocak 2010da son entrysini editlemis. gelir'i var.
  • altıncı nesil şahane yazar.. takip edilmesinde fayda görmekteyim.. (lan bunu en son stevemcqueen'e yazmıştım sanki ben)
  • popüler olma potansiyeli yüsek bir yazar.
  • cami minarelerinin arasına ramazan ayında "on bira yın sultanı" yazacak türden bir muzurluk sezdim bu adamda...
  • ikili ili$kiler ve tabii ki kizlar konusundaki tespitleriyle un salan insan. arkandayiz.
  • "ne güzel insanmışsın üstad" diye mesaj atmaya yeltenmişken farkettim 2 yıldır yazmadığını. bir çırpıda okunabilecek entry sayısı olmasına rağmen okumadım hepsini, sonraya da kalsın. arka mahalleden ön mahalleye mi taşındı*yoksa şehirler mi ona geldi* de yazmıyor bilmiyorum.

(tanımadığın adama da entry girmek ne pis bi'şiy arkadaş)
hesabın var mı? giriş yap