• oldukça bulaşıcı ve 48 saat içinde içinde öldüren bir hastalık nasıl kontrol altında tutulmaya çalışır ama tutulamaz konulu dizi. içinde biyoterörlü komplo teorileri de var.

2. bölümü az önce bitirdim ve diyebilirim ki ilk bölümden daha güzeldi. walking dead i de ilk bölümlerinde sıkıcı bulan biri olarak eğer bu dizi devamında iyi işlenir daha farklı ve ilginç öğeler eklenirse tutar diyorum.
  • zombili, salgınlı, virüslü, hastalıklı herşeyi izleyen bir insan olarak başarılı bulduğum dizidir.
    ancak bazıları durduk yere hasta olurken , başrollerin dibinde hapşırıyorlar ve hasta olmuyorlar. ne kadda enteresan..
  • ohaha manyak rezil bir film oyle boyle degil. dunyayi kurtaran adam gibi sadece bu binayi kurtaran adam filan. tuvalet kagidi yerine burda da cop posetleri ve stretch film kulanmislar ahaha. oyunculuk o kadar kotu ki yani ben cikayim oynayim orda ayni. sokaktan kapmis oynatmislar resmen. komedi oluyor direk. hayir tam anliyamadim profesyonel bi yapim mi yoksa uc bes arkadas oylesine cekmis mi bunu.

belli kiraladiklari binanin kapicisi da agizlarina sicmis bastan, "zarar gelirse ebenizi sikerim" diye bi kapali kapiyi acma cabasi var hasta bole sertce vuruyormus gibi yapiyor resman ya ahaha. belki de oyunculugun rezilligindendi bilemedim simdi teredute dustum...

basrol guvenlik gorevlisi; ve direk anlasiliyor binadaki random bi masaya oturtmuslar adami guvenlik ofisi guya. allaam bi ton sey boyle cok eglendim ya.
  • aggregation'dan daha esnek kullanim sunan interface inheritance $eklidir.. bir com object interface'i ancestor'indan derive etmekle kalmaz ona fonksiyonellik te ekler.. development'i aggregation'a gore daha zordur..
  • guzel dizi ama içerideki polis ile anne arasındakiler beni acayip bayıyor. kadın da tipsiz zaten. fazla duygusal kasıyorlar bence karakterleri anlatmak için sırf aşk meşk üstünden gidilmesi saçma. o kısımları atlamaya başladım valla. bunun dışında iyi dizi.
  • (bkz: truman doktrini) sscb'yi uydu devletlerle kusatma...
  • amerikanin uyguladigi bu politikanin teorik cercevesi f. kennan tarafindan cizilmistir.nato,cento,seato ve anzus paktlari da bu politikanin uygulanmasinda kullanilan somut araclardan bazilaridir.
  • abdnin "sscb gelecek bizi komunist edecek" korkusu ile sscb ve gudumundeki ulkeleri cevreleme politikasi.
  • dizinin tek izleyeni benim sanırım. ısrarla da finali göreceğim. ama gel gör ki iyi ki de bitiyor. saç baş yolduracak saçma karakterlerle doluydu. sırf virüs hatırına izliyorum bende . daha 13 gün olmuş karantinadaki insanlar varoş gibi sokaklarda çöplerde yiyecek arıyor. yahu ben şimdi 13 gün sokağa çıkmasam evde kendime 1 ay yetecek yemeklik malzemem vardır . hasta haliyle karantina dışına çıkmak isteyen özürlüler var bi de. isyan çıkartıyolar utanmadan. neyse bitse de gitsek.
  • şimdilik güzel giden ilerledikçe under the dome a bağlamazsa eğlenceli olacağa benzeyen dizidir.
hesabın var mı? giriş yap