• breville markadır. kendi öğütücüsü olması güzel bir şey tabi ama kahveyi de kendi yetiştirip hasat etmediği sürece ev tipi bir alete bu kadar para verilir mi bilemedim.

edit: "bu makine ev için değil ki, işletmeler için. ne var yani" diyenler olmuş. dikkat ederseniz "ev elektroniği" klasmanında satılıyor ürün. ayrıca böyle önemli bir tedariki gidip d&r'dan alan bir enayi girişimci olduğunu sanmıyorum. kahve dükkanını bu hacimde bir alete güvenerek açtıysanız zaten baştan batmışsınız. uzun zamandır ev için espresso makinesi araştırıyorum. yani kaliteli ürünlerin fiyatlarının yüksek olduğunun farkındayım. fakirliğimi paylaşmak için açtım başlığı da.
  • aynı markanın ketıl'ı da 799 tl

ketıl la su ısıtıyon alt tarafı yani,

benim bir ketıla böyle bir para vermem için, yoktan su üretip onu kaynatması fln gerekmektedir heralde...

http://www.dr.com.tr/…aletleri/urunno=0000000650350

edit: yazamadım sen düşün
  • mudo da satılan bir 1500tl'lik kütük kadar havalı değil.
  • beyazlatma özelliği varsa kendini kısa sürede amorti edecek cihazdır.
  • kargo bedava olması bile sevindirememiştir.
  • breville bes 980 modeldir.

bende bes 680 modeli var çok memnunum açıkçası.

ayrıca piyasa fiyatı budur.
  • " fiyatı düşünce uyar " a tıkladım " hangi fiyata düşünce uyaralım " a da 100 yazdım. " ya bi siktir git amk fakiri " yazısı çıktı.

edit; altıncı bomba gibi bölümüne sadece üç gün kalan gardrop isimli hikayemizin önceki bölümleri, kaçıranlar ve yeniden okumak isteyenler için kanaaal d'de filan değil (bkz: gardrop) başlığında.
  • konu dandik olsa da bir yaraya parmak basmıştır; eve ya da işyerine espresso bazlı kahve makinası almak isterseniz fiyatı ortalama binbeşyüz tl civarından başlıyor ve yukarı doğru gidiyor; bu makinaları bu kadar pahalı yapan şey ne bilemiyorum.
  • fiyatı düşünce uyar
    hangi fiyata düşünce haber verelim?

kaç gün içinde düşünce haber verelim?

uyarısı da olduğundan sorun yoktur.
  • amazon.com'dan alırsanız 2560 dolara kapınıza kadar gelen makine.

gerçi bu fiyatla gümrükte takılır bu.

takılmadı geldi diyelim, 447 dolar olan verginin bir kısmını da geri alırsınız muhtemelen.
hesabın var mı? giriş yap