şükela:  tümü | bugün
 • ashton kutcher'a aşık olup evlendiği için amerikalı asalak toplum tarafından sürekli aşağılanan oyuncu( kadın aşık olduysa 25 yaşında bir adama aşık oldu, 15-20 yaşındaki bir çocuğa değil). evliliklerinde, kutcher bir partide ona ihanet ettiği için ayrılma kararı almıştır, ayrılırken de bu durumdan dolayı para talep etmiştir. ama nedense bu salak amerikan milleti kadına senin paran daha çok niye adamdan para istiyorsun diye soruyor ve aldatması normal o senden genç diye kızabiliyor. bu konuya gelirsek, kadının fiziği de yüzü de gayet çekici bir durumda, bir erkeğin onu itici ve yaşlı bulması için gereken niteliklere (kırışıklık, fazla kilo, çökme vs.) sahip değil. ayrıca öyle bile olsa 30 küsür yaşındaki bir adam artık seni çekici bulmuyorum diyerek ayrılabilirdi, hatta bunu söylemese bile demi moore bunu zaten anlayabilirdi. durum böyleyken, bu yarımakıllıların tezi çürüyor. ayrıca kadın aldatılınca hakim para cezası vermeyecekse o zaman adamı mı doğrasın intikam almak için ne yapsın?

  peki boşanmanın sonunda ne mi oldu?

  ashton'un populeritesi arttı, two and a half men'de oynamaya ve mila kunis'le çıkmaya başladı. demi moore ise amerikan halkı tarafından para talep ettiği için suçlu görüldü. halbuki adam genç olduğu için ve onun "yaşlı" vücuduna katlandığı için adama para vermeliymiş. kadınların 40-50 yaşlarına gelince hollywood oyuncusu bile olsa ne kadar iğrenç bir şekilde tam da o zamanında taptıkları güzelliklerini kullanarak aşağıladıklarını görüyorsunuz.
  şu sitede aşağıdaki yorumlara bir bakın

  şu an adamın mutlu, kadının ise aldatıldığı için kendisini değersiz hissetmesi ve toplum tarafından da değersizmiş gibi kabul edilmesinin nesi adil bir durum? o aldatan adamın değersizleştirilmesi gerekiyordu. bu arada adam iyi bir oyuncu olmamasına rağmen demi moore sayesinde yükseldi.
 • ünlü olmadan önce bazı deneme filmleri çevirmiştir. bu filmlerde adı demo moore diye geçer.
 • zannımca en güzel hali budur: http://i.hizliresim.com/p3oqeo.jpg sırf şu görüntü için koca filmi tekrar indirdim.
 • demi'nin çıkışı yakaladığı film, duygusal içeriği bir yana, patrick swayze ile genç kızları, demi ile genç erkekleri, whoopi ile orta yaştaki zencileri heyecanlandıran ghost isimli filmdir. ordaki masum halini unutmak mümkün değil, nasıl da şekil veriyordu, çamura, arkadan değdirenlere aldırmadan.

  sonra bayaa ismi geçti, a few good man'le pekişti yine ünü, indecent proposal'da yine sewimliydi arsız, nasıl da yakışıyordu kısa saçlar, gün geldi disclosure ile "azgın" tawır sergiledi, gönül bu, can bu, arzuladı ama bruce abiye saygımız wardı, yeltenmedik uzuvları esnetmeye. fakat o ne yaptı, çoluu çocuu bıraktı, gebeyken poz werdi, olay oldu, geniş göbeği dar objektiflere dikti umarsız.

  birden striptease filmi olay oldu yine, bi sürü ahlâk tartışması dolandı, ewlerinde video bulunan ergenlerin hedef filmi oldu, abilerin, babaların merakı doruğa çıktı, video cd'si en çok satılan filmlerdendir sanırım... açtı ama, gösterdi kaslı-berbat bacakları, dolgun-şişkin göğüsleri, işte o gün sıkıldım, bunaldım ondan; masumluğu kalmadı nazarımda, beyaz örtünün ardından gösterse de kasesini.

  en son, toparlamak için ridley scott'un, hepimizi üzen g i jane isimli facia bi filminde oynadı kel kafasıyla... neden yapıldığını bilmediğim bu filmle bitti tükendi, bunu anlayan bruce'da koydu çocukları we gitti şüphesiz yarınlara doğru...
 • zamanında ingilizce bilen arkadaşımı oturtup mail yazdırdığım ve thanks cevabı aldığım hayatımın kadını.cevabın ondan gelmediğini bildiğim halde mutlu olmuştum.
 • bill clinton ile iliskisi oldugu iddia edilen oyuncu.. leonardo davasi da hatirlandiginda, attan inip essege binmeye merakli oldugu sonucuna varabilecegimiz hatun.. bruce willis'i haketmeyen sahsiyet..
 • özellikle doksanlı yıllarda sinema kariyerinin doruklarında olan ve o zamanlar adının yer aldığı filmlere gitmeyi farz bildiğimiz yetenekli ve hala güzel olan aktris.
 • sanırım ghosttan sonra en son scarlet letterda tek gözüyle ağlamıştı. öyle masum öyle çaresiz. hasret kaldık yanağından süzülen damlaya demicim. ağlar mısın lütfen.
 • 53 yaşındaki amerikalı aktris. nereden nereye be