• kırk yılın başında lokantaya gidilmişse normal davranan hatun kişisidir. her dakika simiti, poğaçayı daya daya nereye kadar. o da sonunda intikamını bu şekilde alacaktır, açlığını bastıracaktır.
  • hesabı karşı tarafın ödeyeceğini bilerek bu davranışta bulunuyorsa görgüsüzdür. kendi ödeyecekse kimseyi ilgilendirmez.
  • - aşkım lütfen en pahalı yemeği seç... benim kadınım her şeyin en iyisine, en güzeline, en kalitelisine ve en pahalısına layık çünkü.

- o yüzden mi sürekli bulguroğlu simit sarayı'na geliyoruz?

- tamam o zaman sevgilim, değişiklik olsun. tatlı yemeye gidelim burdan.

- çilekli waffle isterim o zaman.

- iki aşağı sokakta kör necip'in yerinde at nalı gibi kerhane tatlısı var, dört tanesi 2 tl.

- allah belanı versin.

- çay söylüyorum prensesim....
  • menüdeki en pahalı yemeği sipariş etmekle kalmaz. o yemekten iki çatal alıp, kah "rejimdeyim" kah "beğenmedim" bahanesiyle ziyan eder bir de utanmadan.
  • - aşkitom kızmadın di mi, bu yemeği sipariş ettim diye.

+ ne münasebet. ben alman lisesinden mezun olmuş, alman disiplini ile yetişmiş, alman medeniyeti taşıyan bir adamım.

- alman usulü diyosun yani.
  • aşkımdır. isterse tüm menüyü sipariş etsin ^_^
  • en pahali yemeği istediği için değil de iskender yanına profiterol (orasi da nasi bi kebapçiysa) istediği için soğutabilir kendinden.
  • yemekten sonrası için yapılan planların iptaline neden olacak kızdır.

(bkz: daha bowling oynayacaktık)
    (bkz: daha starbucks'ta kahve içecektik)

(bkz: artık en fazla karpuz keseceğiz)
  • ay sonuna yaklaşmış ve işyerinden aldığı ticketları boşa gitmesin diye bitirmeye çalışan kız olabilir..(bkz: pollyanna)
  • her iki taraf da öğrenci ise çok güzel bir hareket değildir haliyle.

her iki taraf da çalı$ıyor ise helal-ı ho$ olsun.

erkek tarafı çalı$ıyor, kız tarafı evde takılıyorsa biraz acımasını temenni edeceğim. bu ili$kinin soğan - ekmek yeme zamanında ne yapacaktır merak ediyorum.

velhasılı kelam yemeği gerçekten yemek için sipari$ ettiyse binlerce kere helal-ı ho$ olsun, ama sevgilisini denemek ya da ba$ka tripler için yapıyorsa teesüfle kınıyorum ve bu ili$kinin geleceğini karanlık görüyorum.
hesabın var mı? giriş yap