şükela:  tümü | bugün
 • eğer er kişi bu hareketi karşı tarafa hissettirmeden, tereyağından kıl çekme rahatlığıyla yapıyorsa direkt tokadı yer. o yüzden tehlikelidir. ya hayatım bak benimki doğal yetenek, büyük büyük dedem de böyle açıyomuş, biz ailede her yıl kopça açma yarışması düzenleriz falan deseniz de inanmaz, dudak büzer, çemkirir. illallah dedirtir adama. ben ettim aman siz etmeyin sevgili suserler.

  (bkz: görmeden sütyen kopçası açmak/#286166)
 • tek elle sutyen kopcasi kapamaktan daha kolay olan eylem
 • zorluk derecesi sutyendeki kopca sayisi ile degisen islem. cogu kadinin bile, yillardir kullanmasina ragmen, halen bu kopcalari on tarafta baglayip sonra sutyeni 180 derece cevirmek sureti ile giydigini dusunulurse, erkeklerin bu mereti tek elle sorunsuz bir sekilde acmalarini beklemek acimasizlik olur. herseyi devletten beklemeyin.
 • eger hatun kisi kopcasi önde olan sütyenlerden giymisse, o "tek eliniz" bir süre arkada acemi acemi gezinecek, nooluyor lan seklinde debelenecektir, aman karizmayi cizdirmeden elinizi hemen sutyenin altina sokun ve sirtini oksuyormus gibi yapin. akabinde tisörtü yaavvveeeyyşşçe * cikarin ve sütiyeni tek hamlede acmak icin iki elinizi birden kullanin. (çünkü önden kopcalilar öyle tek elle falan acilmaz) . bu kiyagimida unutmayin, karizmayi cizdirmeyin...
 • sutyen kopçası açmaya 3 proficiency verilmesini gerektiren ayrıca martial arts'da expert olunmasına gerek duyulan yetenek.
 • amerika'da bunun bir de yari$masi duzenlenmektedir. bu yilki yari$mada rekor sahibi, (tv'de) 60 saniyede 17 sutyeni tek elle acarak rekorunu geli$tirmi$tir. gelecek yil daha yuksek bir performans bekliyoruz kendisinden.
 • hirs yapilmasi durumunda cinsel hayata ciddi olcude balta vuracak olaydir. ugrastikca ugrasirsiniz, bu arada iki partner de konsantrasyon eksikliginden butun cinsel azmini yitirir. kopca 15 dakika sonra acildiginda ise "oley actiiiimmmm" tepkisini verirsiniz ama ortaya cikan 2 memenin pek bir onemi kalmamistir artik. hadi sevgilim birbirimize sarilarak uyuyalim demekten baska haliniz kalmamistir.
 • solak değilseniz sağ elinizi sütyenin kopçasının arkasına geçirip o bölgeyi kavradıktan sonra, tercihen öpüşme esnasında, merkezkaç kuvveti bilgisine dayanarak hızla aksi yöne çekerek rahatlıkla yapılabilen eylem. ama sol kol ile hanımı desteklemezsek ve merkezkaç kuvvetini hesaplamazsak felaketle sonuçlanabilir.
 • sütyenin size göre sol tarafının ucu işaret ve orta parmak arasına gelecek şekilde ve en uç noktası tutulacak, kopça tarafına hafifçe baskı uygulandığında sağa sola kolaylıkla sıyrılmayacak şekilde alınır. baş parmak ve 4. parmak ile de sağ taraf aynı şekilde tutulur ve iki uç hafif bir hareketle birbirlerine yaklaştırılır. eğer şansınız yaver giderse, kopçanın ucundaki minki kancalar çok sıkışık değildir ve 1-2 defa bu hareketle hemen ayrılırlar.
 • bu kısımdan başarı notunu alan erkek direk şu kurdan devam ediyor:

  (bkz: agizla sutyen kopcasi acmak)