4283 entry daha
  • üstte yazarla aynı şekilde düşündüğüm e-ticaret platformu. kara cuma zamanı da tv'deki reklamından gına gelmişti. bi dengesini kuramıyorlar. ya hep reklam ya hiç reklam modunda takılıyorlar.
  • influencer pazarlama stratejileri çok kötü, daha doğrusu stratejileri bu değil.

hangi akılsız pazarlama ekibi bunu yapıyorsa, dur demeli.

bu strateji nerede ne kadar ünlü varsa ona reklam vermek değil.
    influencer dediğin mikro alanlarda karşı tarafta yani bizde uzmanlık hissi yaratan, bu alanlarda önerdiği ürünleri güvenerek alacağımız kişi demek ama siz herkese, her üründe reklam verirseniz bu güven kalmaz.

kısa vadede aldığınız tıklarla belki kazanıyorsunuz ama orta ve uzun vadede şimdiden trendyol linkini gördüğüm an geçiyorum çünkü biliyorum ki önerilen ürün-influencer ilişkisi yok, seçicilik yok, güven ve doğruluk yok.
  • yeni ev kurmam nedeniyle son 1 ayda asagi yukari 20 urun satin aldigim online alisveris sitesi. yorumlarim asagidaki gibidir.

1-) oncelikle herkesin sikayet ettigi kargo konusunda bu kadar cok urun almama ragmen herhangi bir sikinti yasamadim. belirtilen tarihler icinde urunler geldi.
    2-) bir calisma masasi satin aldim ancak paketi actigimda parcalardan birinin kirik oldugunu gordum. urunu kendi ambalajinda paketleyerek geri gonderdim. 1 hafta icinde urun incelendi ve param iade edildi. bu da genelde okudugum sikayetlerden birisidir.
    3-) urunlerle ilgili olumsuz yorumu yayinlamiyorlar degerlendirmesi kismen dogru. yukarida yazdigim urunun kirik cikmasi konusunu yorumlara yazdigimda yayinlamadilar. urun fotografa gore kucuk gibi seyler yazilirsa yayinliyorlar gibi geliyor bana.

urunleri almadan once trendyol ile ilgili cok fazla elestiri okudugum icin almaktan korktum ancak aldiktan sonra cok da anlatilan gibi olmadigini soylemek isterim. ozellikle kargo konusunda tekrar belirtmek isterim ki ustelik virus doneminde gayet hizli geldi urunler.
  • 2 mayıs da aldığım 'bambi' ayakkabı hala gelmedi. hala!
  • (bkz: #107902770)
  • baştan edit: işbu entry karalama entrysi değildir, temin edildi, kargoya verildi derken araya bayram girdi, o sebeple gecikti.

geçen hafta birkaç sipariş verdim, ya bunlar bana olmazsa, ya bedenini yanlış seçtiysem diye aklıma takıldı. sonra ‘neyse beden yanlışsa ben biraz kilo veririm giyebilmek için’ dedim; siparişim hala gelmedi, ama ben kilo verdim. teşekkürler trendyol, seviliyorsun.
  • kırık gelen ürün ile ilgili 3 haftaya yakın bir süredir işlem yapmayan online satış sitesi. müşteri hizmetleri müşteriye hizmet için değil lafı gevelemek için kurulmuş. siz siz olun dikkatli olun alışveriş yaparken. mazallah size de “yardımcı olmaya” çalışlarsa, yanarsınız!
  • ufak bir girişim ürünümü satmak istiyorum ama illa şirket bilgileri istiyor satışta, ınstagram girişimcileri için bir yolunu bilen var mı ?
    varsa gönder gelsin, yeşilleri.
  • biraz önce etek ve bluz aldım. sanki bu yaz giyebilecek bi ortam olacakmış gibi. tamamen sıkıntıdan alış veriş yaptığım site.
  • satıcının ürünü kargona vermeden barkod kestirip, sisteme kargo yola çıktı diye gösterebildiği rezil bir sistemleri var. 29 nisanda verdiğim sipariş için yaklaşık 20 gündür transfer sürecinde diye görünüp, yoğun ısrarlarım sonucu sağolsunlar konuyla ilgilenme zahmetinde bulundular. fakat şimdi de hala iadenin yatmasını beklemekteyim.
    tanım: son zamanlarda e-ticareti eline yüzüne bulaştıran site.
5622 entry daha
hesabın var mı? giriş yap