• seçilmiş bir adet selam ve duacı gazeteci barındıran yayındır.
  • çalışma ve ekonomi bakanının olmadığı yerde eksik kalmış yayın. karantinayı anladık, okul tatilini anladık da bu millet faturaları kirayı nasıl ödeyecek, ne yiyip içecek, ücretsiz izne çıkarılan işten atılan yevmiye usulü çalışan insanların geçimi nasıl sağlanacak!
  • kendinizi streç filme sarıp odanızın düzgün bir yerine kaldırın.

bakanların dediği bu... bizden birşey beklemeyin, yapacağımız birşey yok diyorlar özetle.
  • bakanlar o kadar güzel konuşuyor ki onları dinlerken "ikinci birayı da açıp içsem mi, dolapta yeşil zeytin kaldı mı acaba" diye düşünürken buldum kendimi. sıkıcı kitapları okurken başka şeyleri düşünmeye başlamak gibi...
  • allahın bir kulu da çalışan insanlar ne olacak demiyor. işte aradığım gerçek habercilik
  • ogretmenler icin;
    ucretli ogretmenler ac kaldi.
    kadrolu ogretmenler ek ders alamaz.
    ogrenciler uzaktan egitim cok saglam olmadığı icin egitimsiz kalacaklar.
    belki de yaz tatilinde egitim devam edecek..
    mantikli olani da budur.
  • ne saçma sorular bunlar kesin bunlar yazıp ellerine veriyor bunları sorun diye
  • sayın bakan, tavsiye ettiğiniz tolstoy'dan bir söz de benden gelsin:

"bir insan treni kaçırırsa başka bir tren gelir onu alır. bir ulus treni kaçırırsa başka bir ulus gelir onu alır"
  • ntv reklam göstericem derken eşeğin kulağına kaçırdı artık hee...
  • izolasyon diyip duruyor bakan ilk günden beri ama dün uzmanlığı halk sağlığı /toplum sağlığı olan yani toplumsal davranış modellerini de dikkate alarak tedavi ve teşhis adına konuşan bir doktor,

tüm hastanelerin pandemi hastanesi ilan edilmesinin yanlış olduğunu, insanın psikoloji altında incelenen davranış modelinin bu durumda hiç bir hastalık için hastanaye gitmemeye yöneleceğini söyledi.

ve hatta teşhi konulduktan sonra ventilasyon cihazları ile birlikte koruma altına alınacak hastaların atıl durumdaki "toki sitelerine ve boş duran yatak kapasiteli otellere" yerleştirilmesini tavsiye etti.

otellere devlet turizm tamamen durmuşken maliyetlerini kısmen veya tamamen karşılayacak bir ödeme de yapar ve virus vakalarının tüm hastanalere yayılması önlenir.
hesabın var mı? giriş yap