*

• aldo, fatih urek, doktor bilal tarzi degerli bir ses sanatcisi... tombul tombul yanaklari, kivir kivir saclari, löpçük löpçük dudaklariyla bir başkadir devran...
  • bu devran; yıllarca "bülent gibi" ortalarda olmaya çalıştı. aslında "küçük devran" denebilir buna da, çünkü küçük emrah'ın olduğu dönemlerden wardı bu... ilk zamanlar harun kolçak stili saçları, sarı, fırça bıyığıyla ayrı bi arayıştaydı ama piyasa müsade etmeye başladıkça, göğüslerinin de hafifçe büyüdüğünü hissettim, her gördüğümde biraz daha büyüyordu onlar, alla vermese bile kul alıyordu bi şekilde.

son gördüğümde, bıyıklarını kesmiş, saçlarını kısalttırmıştı fakat en "deli" görüneni, airbag görünümlü dolgun dudaklarıydı, bir kamyoncuyla yanyana düşledim onu, bir kurye ile aynı motorda...
  • efemine sanatci noktasinda bi cigirdir devran caglar, dudagina surdugu rujun renginden tutunuzda allik secimine kadar nice kadindan daha iyi makyaj yapmaktadir, yer yer ve zaman zaman bulent ersoy a muhalefet yaomak zorunda hisseder kendini.onun devri bitti tukendi der, oysa ki gercek sudur ki ben bu muhabbetleri izleyip beyninde bi sekilde hapsetmis bir gerzegimdir, baslarim devran caglarin porsuk biyigindan (sansurlendi) diyip o arada iki kitap daha okusam simdi daha sahane olmaz miydi ? olurdu.
  • gechtıgımız yıllarda antalyaya yerleshtı. bi abuk programda evını zıyaret edıyolar, kıbar bı evhanımı edasıyla altında taytı patlıcan musakka tarıfı verıyordu, sakal trashı gechmıshtı, ev ahalıde acaıptı;anne, kardesh, arkadas(mini etekli ve traşı gelmiş!)
  • lise yillarinda bir posterini gormustum. biyikliydi o zamanlar. o zaman da boynu bukugu oynuyordu, hala da oyle.
  • ameliyat olup,kestirmi$.dekolteyle poz vermi$ti gazetede kadin haliyle..
  • harun kolçak'ın kardeşi olduğunu duymuştum da iyice bir acımıştım babaları eşref kolçak'a. sen öyle ağır oturaklı adam imajı yap senelerce sonra bunlar gibi 2 erkek evlat sahibi ol. hala kahrından ölmediyse çok dirayetli adammış çelik gibi sinirleri varmış derim evet yaparım bunu...
  • 3-4 sene önce bodrum'da,havuzbaşında,altındaki muhteşem leopar desenli slip mayosuyla enişteme açık açık yazılarak bizi gülmekten kendimizden geçiren kişi.
  • o bıyıklı, kıvırcık saçlı yıllarında, ağzına sıkıştırdığı uzun saplı bir gül ile, önemli mi ki isimli kaset kaset çalışmasının kapağında görünen kişi. bu kaset kapağı türkiye'de çıkan en progressive kapaklardan biridir. zamanında bizi şaşırtmıştır.
  • bir keresinde canli yayinda bulent ersoy bunun memelerine laf atmi$ yetmemi$ azcik oynami$ti bile..

turk aile kurumu derinden sarsilmi$ti.
hesabın var mı? giriş yap