şükela:  tümü | bugün soru sor
 • manowar'ın 4 oktav (belkide daha fazla) sesli, opera eğitimi almış solisti. son yıllarda sahne performansı düşmüş olsada halen onun üzerine tanımam.
 • dinledikce kendinden gececegin cok kaliteli bir vokal. onun gibisi varmi bilmem
 • zamanında başarılı bir vokalistken maalesef artık şarkı söyleyemeyen insan.
  "ian gillanın deep purple'la gittiği her konserde peşinden ben de giderdim" diyen bir şahsiyettir. en azından kendisine örnek alacak adamı doğru seçmiş.

  edit: tv performansından izlediğim kadarıyla yaptığım saçma sapan yorumun ardından gittiğim 6 ağustos istanbul konserinde bana söylediklerimi yedirten kişi. helal olsun.
 • boş vaktinde okunu ve yayını alıp ormana geyik avına giden mükemmel vokalist ve rehber.ayrıca eğer new york çevresinde avlanmak istiyorsanız "eric adams"dan kurs almanız gereklidir(tabii başka bir rehberden de alabilirsiniz ama eric adams dururken başkasını niye tercih edesiniz ki?)zira new york ve çevresinde avlanmak için lisansınızın olması gerekmekteymiş.
 • scream vocal'i iyi, cızırtılı vokali iyi, clean vocal'i iyi; kısacası isviçre çakısı gibi vokalisttir. allah yetenek vermiş ama beyin vermemiştir bu renkli kişiliğe. takvim 2003ü gösteriyo ve eleman elde yay geyik peşinde koşturuyo kırda merada. arkadaşım, madem çok sıkısın, madem kendini kanıtlıycan sana karşıkoyma şansı olmayan hayvanı ne diye öldürüyosun ki? madem challenge peşindesin o zaman al bi kama eline giriş bir boz ayıya allah ne verdiyse.
  erik edımsla ilgili kafamı kurcalayan başka bir öğeyse geyiği avladıktan sonra ne yaptığı. gariban geyiği evine kadar sırtında taşıyıp "hanım bundan bi işkembe çorbası yap, 1-2 kg da antrkot çıkart kalanını bizim akbabaya verelim olur mu? " mu diyor?
 • metalden tenekeden pek anlamam fakat geçen gün arkadaşlar menevır dinlerken kulak kabarttım, o ne ses, o ne kudret yarabbim allaam, bu erik edıms hakikaten cabbar bir abimizmiş. yalnız kılıç kalkan konseptiyle, yerli yersiz çığırganlıklarla heba etmiş sesini. ben olsam şöyle güzel bir boyband yapardım, en orta yerine de kuruldum mu, hem paranın hem manitanın gözüne gözüne vururdum. gayet kaslı ve yakışıklı bir herifmiş ama tüketmiş ömrünü, bıradırs demiş, metal demiş, olmayan bir savaş uğruna harcamış kendini. yok yok, bu eric adam olmaz...
 • yeryüzünde "kill! kill!" diye viyaklaması** dinlenesi olan belki de tek insan. (başka varsa bile ben dinlemedim.)

  (bkz: battle hymn)
 • süper gaz "brothers" diyen bir adam bu. yüzünü de gördük soracaktım "hocam kim bu bıradırlar?" diye. her $arkıda "ona bıradır buna bıradır" amma gaz adamı$sın diye. velhasılı joey demaio'nun aksine $eker gibi heriftir bu. götü kalkık değildir. (lan tam lise 1 talebesi gibi yazdım)
 • "fight!" kelimesini bu arkadaştan iyi söyleyen kimseyi bilmiyorum.
 • gerçek adı louis marullo olup 12 temmuz 1952 new york doğumlu manowar solisti. italyan asıllı olmasının etkisiyle çok konuşan, çok çapkın olan abimizin bir özelliği de feci şekilde fıkra meraklısı olmasıdır. özellikle papa ile iligili fıkralar ilgi alanına girmektedir.