• irfancan ve visca'yı istiyorum demiş ve mal taraftar yönetim alsın diye sayıklıyor.

bir de bu oyuncuların bonservisi haber olunca yönetim yaptırtıyor oluyor o haberleri.

https://www.sporx.com/…ya-ciktisxglq46732sxq?sira=1

irfancan için yapılan tüm transfer haberlerinde bonservis olarak bahsedilen hep 10 milyon avro o da en az. visca için de keza aynısını istiyor kulübü.

o zaman bu saçma sapan yönetim haber yaptırtıyor saçmalığı nereden çıkıyor? terim'in basın ve menajerlik dünyasındaki bağlantıları üzerinden. ismail colubaliy isteniyor hemen haberi çıkıyormuş iyi de arkadaş bu oyuncunun menajerinin mutlaka türkiye bağlantısı vardır. çünkü menajerler kulüplerden daha fazla hakim futbol dünyasına.
    batur altıparmak yunus akgün'ün anderlecht transferine köstek olmuştu istediği 1 milyon avro komisyonla. yakın zamanda bir menajer beni aradan çıkardılar benim de türkiye hakları üzerinde söz hakkım var diye şikayet etmişti galatasaray'ı galiba.

ayrıca başakşehir kendine rakip olarak gördüğü bir kulübe futbolcularını hem de en iyi futbolcularını verir mi? hadi verdi diyelim peki ucuza verir mi?

mısırlı futbolcuya gelince kulübün başkanı açık açık düşman ülkeye futbolcu vermeyiz demiş aylar önce. zamalek dediğin kulübü eski doğu bloku ülkelerinin devlete göbekten bağlı kulüpleriyle bir tutun. nasıl ruslar sabonis'in nba'ye gitmesini yıllarca engellediler burada da durum aynı.

yönetim satmayı becerse bile ben atıyorum 20 milyon avro'nun başakşehir'e verilmesine karşıyım.
  • son tartışmada terimsporlular şunu yazıyor "ne yönetim, ne lise, nede ultraslan bu kulübün sahibidir. bu kulübün sahibi taraftar, lideri fatih terim’dir..."

ilk cümle doğru, ancak fatih terim lider deyince aklıma şu video geliyor.

video
  • aziz yıldırım, şahsım, trump ve ft ruh ikizleridir
  • hahahahaha şu başlığı ne zaman açsam gülecek bişeyler bulurum.
    ''sizin ananızı avradınızı sikeyim yönetim, yap şu adamın istediği transferleri'' deyince transferlerin yağmur gibi yağacağını sanan arkadaşları görüp kahkaha atmamak elde değil.
    borç batağında yüzen kulübünüze sahip mi çıkıyorsunuz da gelip yönetimin anasını avradını sevme hakkını görüyorsunuz kendinizde.
    falcao gelirse herkes dörder beşer forma alacaktı, tüm platformlarda her yerde baskı kurup sakat adamı aldırdınız. peki forma satışları?
    2017-2018 sezonunda 300.000 forma satılmış(falcao henüz gelmemişken)
    falcao'nun galatasaray a imza atmasından sonraki 1.5 yılda toplam 300 bin forma satılmış.
    siz burada şovenizmle takımınızı savunun bize de gülecek malzeme çıksın hahahahaha.
    fatih terim ne zaman işler kötüye gitse transfer ister, kendi kurduğu kadroyu beğenmeyip yalnızlık naraları atmadan önceki son kozu budur. transfer yapılmazsa kaçar. açın bakın bundan önceki her gidişinde yönetimin başını yemek için taraftarlar yönetimi karşı karşıya getirmiştir.daha da gelmem der, dediğini unutur tekrar döner.
  • rte gibi, ali şen gibi, cübbeli gibi vs vs yani bu ülkenin cahillerinin kanını bilen adamların yaptığı gibi manipülasyonun dibini yapmayı çok iyi bilen bir futbol aktörü.

sonda söyleceğimi başta söyleyeyim. bu adam galatasaraylıysa ben değilim.

yeter lan yeter, çocukça tavırların, imkansıza uçan taleplerin, ergen triplerin... başkan nolur dirayetli olsun ve versin tazminatını, bugün koysun kapının önüne. bir daha da gelmesin ne takımı yönetmeye ne kulübü yönetmeye. bir adam her seferinde mi arıza çıkarır, her seferinde mi huzursuzluk yapar.

ne istediyse yaptı arkadaş yönetim. yarak kürek adamları sen istedin diye aldı, terimball oynatmana rağmen sana hala katlanıyor. bi de çıkıp saçma sapan konuşmalar yapıyprsun. s.krler yalnızlığını, yemezler. çok da iyi biliyorsun onu derken kalkıştığın şeyi, halkın içinden adam havalarıyla mal taraftarı ayaklandırma derdin var. yemesin bu mallar diyeceğim de, fatih terim denince zombiye dönüşüyor en akıllısı bile...

güncel konuda yönetim sonuna kadar haklı. kendi de saçmaladı sonra geri aldı ffp konusundaki bilgisini. yok olm işte, ödeyemiyorsun, alamıyorsun. neymiş, malumun ilamıymış, herkes yazıyorken beyefendi söylemiş ne farkı varmış. ulan sen amk,fotomaç gazetecisi misin? sen kulübun en yetkili adamlarından birisin, tabii ki konuşmayacaksın, söylemeyeceksin. spk ceza bile vermeli bunun yüzünden kulübe. olmayacak yatırımlara ait palavra sıkıyor. irfan lafı yetmiyor bi de visca diyor, eksik demiş başakşehir le birleşiyoruz falan desin, katar'la rte nin yaptığı gibi swap anlaşması imzaladık, maça göre karma oyuncularla çıkacağız falan desin, saçmalama raddesi o kadar uzay!

ya sevgili renkdaşım, yeme bu adamın hikayelerini mavallarını. şampiyon bile yapsa arkasında hep bölünmüş yaralanmış bir kulüp bırakıyor. isteme bu adamı ve bunun gibileri...
  • fatih hoca gerekirse galatasaray menfaatleri için görevini adam gibi bırakıp gidebilir. ama şu an galatasaray menfaatleri için transfer istiyor. fatih hoca galatasaraydır.
  • sözleşmesi bitince gitmesi lazim ama bunu gs taraftarina anlatamazsin. fatih terim futbolla alakasi kalmamış bir insan, yönettigi takim yillardir erzurumspor futbolu oynuyor. peki taraftar terim'i nicin takimin basinda görmek istiyor? çünkü türkiye'de dönen alengirli işlerde terim'in altta kalmayacagini düşünüyorlar. iyi futbol oynayan iyi bir takim olmak yerine, masabaşı işlerde terim'in işi bitirip takimi şampiyonluğa götürebileceğine inaniyorlar. oynatacagi futbola değil futbolcu gazlamasina güveniyorlar. kisacasi şark kurnazlığı yapiyorlar.
  • 3 yıldır galatasaray için herhangi bir proje üretememiş teknik direktör. 3 yıldır burada ve galatasaray 3 maç üstüste "güzel futbol" oynayamıyor. öyle ya da böyle eline ligin en iyi en pahalı kadroları veriliyor. anadolu takımlar 5 milyonluk takımlarla futbol izletiyorken galatasaray 40 milyonluk takımla göz kanatıyor.

benim değinmek istediğim önemli bir nokta var. bu adam buraya tekrar gelirken kulübün mali kıskaçta olduğunu biliyordu. bu sebeple 1905 liralık sözleşme şovunu yaptı. neyse. bu kulübün bu mali savaştan sağ salim çıkabilmesi için 2 yol vardı.

1) avrupa'da başarılı olup para ödülü kazanmak ve reklam gelirini arttırmak
    2) özkaynağa dönüp altyapıdan ve scout transferleriyle oyuncu parlatıp yüksek bonservislere satmak

işte proje üretemedi derken bunu kastediyorum. fatih terim bu ikisini de yapmak yerine yönetimden sürekli transfer istedi. sürekli bi ocak ayı haziran ayı işaret edildi. olmadıkça yönetimi suçladı bu adam. yahu babel dedin alındı. stoper dedin alındı. santrafor dedin ligin gol kralını aldılar. bek dedin alındı. ya bir kere de sen suçlu ol şu transfer konusunda. bu adamlar hep senin isteğinle alındı. taraftarın yarısının kulüpte görmek istemediği adamı bile zorla aldırdın. yani her istediğin bir şekilde oluyor. arada sırada istediklerin olmadı diye niye her yönetimle kavga ediyorsun sen kardeş? italya'da bile yönetimlerle kavga ettin yahu. bir proje üret. oyuncu parlat ve sat. ya da başarılı ol. gerisi hikaye.
  • kendisini allah, taraftarları mürit olarak gören kişi.
    sayısız kez ayrıldığı yere tekrar gelmesinin sevgiyle falan alakası yok.
    bizim volkan ve emre, diğer tarafta melo ve sabri gibi saha içi tansiyonu yükselten kişiler nasıl birer birer ayrıldı.. bu da gidecek ve saha kenarına da huzur gelecek.
  • dünkü kupa maçında bir defasında, sahadan farklı yönde hayallere dalıp giden (alaçatı?) kameranın kendisine yöneldiğini fark edince sahaya pür dikkat kesilen hiddink, lucescu tadında eleman.
hesabın var mı? giriş yap