• varlığı manik, yokluğu depresif yapan bipolar bozukluk tetikleyicisi.
  • her fırsatta sana ne kadar güzel olduğunu söyleyen değil, sen öyle sessiz sedasız çalışırken yanına sokulup kurutulmuş patlıcan dolmasını sana yedirendir.
  • bütün bir ömrü onunla geçirsem, ölümüm mutluluktan olur zannediyorum...
  • size kıyamayandır... kıyıyorsa adı sevgili olmaz ki!
  • beni eve atmasını beklediğim kişi.
  • şu saate akla gelip, sigara yaktırandır.

edit: gerçi hiç akıldan çıkmıyorki...
  • "dâdendem ezel secde ber-i rûy-i sanem râ
    ber bâm-i felek bürdem ez an rûy alem râ "

"ezelde bana sevgilinin yüzüne karşı secdeyi takdir ettiler. o yüzden göğün zirvesine bayrağı diktim."
  • gözüm kapalı sevgili,görmek istemiyorum senin içinde olmadığın bir dünyayı.bulunduğum şehre,bulunduğum odaya gelişini hayal ediyorum sürekli.güzel şeylerin olacağını ümit etmekten başkası geçmiyor içimden.ne demişti şair öyle bir zamanda gel ki vazgeçmek mümkün olmasın.o'nun sen olduğuna inanmak istiyorum.beni inandır sevgili.inandır ki bir kere daha cümlelerim yarım kalmasın,bir kere daha ellerim kaybolmasın gecenin karanlığında.
  • bu gece iki çift sevgili bana acayip duygular yaşattılar, yazmadan duramam..
    olay sırası sebebiyle önce sevgilisinin msnine giren kızdan başlayım sonra da facebook'ta ortak hesap kullanan sevgililere geleyim. ikisi de ergen hareketi olmasına rağmen bunu yapanların ergen olmaması ise işin en boktan yanı.
    sevgilinin emesenine girmek de ne yahu? bu ihtiyaç nerden doğuyor yani.. online olan herkese sen kimsin yazmalar, ehehee ben kız arkadaşıyım demeler falan. ne biçim bi sevgililik anlayışı bu ya. birbirlerinin hayatlarına bu kadar müdahele eden, telefon, msn, facebook karıştıran, tanımadıklarını bi sorgu amiriymişcesine daraltan insanların saman taşıdığını düşünmekteyim artık. bu kıskanma falan değil, başka bişey. bi tür kafayı sıyırma.. 4 sene süren bi ilişki sürecinde bi kere olsun bunları yapmadım. bırak yapmayı, yapma isteği bile duymadım. basit hareketler bunlar. ucuz, adi ve küçük düşürücü..
    tam msn krizini atlatıyodum ki; ortak facebook hesabı kullanan sevgililer çıktı karşıma. tam sıyırma noktası. maksimumu görmüşler yani, tebrik etmek gerek. iletiler girmişler sonunda isim belirtiyolar. ardına bi ileti daha geliyor. şaka şaka ben o değilim bilmem ne. sonra bi daha ileti.. hangisinin yazdığını çözemediğimden hakaretlerim de içimde kaldı. gece gece krize soktular beni burda. teker teker gelin lan.
hesabın var mı? giriş yap