• ankara üniversitesi, eğitim fakültesinde prof.
    iletişim konusunda yazıları çıkar, sistem yayınları kitaplarını yayınlar.
  • pazar sabahları trt'de (saat 10.30) programı olan psikolog.
  • trt'de "üstün dökmen'le küçük şeyler" isminde, jeneriğinde bülent ortaçgil`den "küçük şeyler"in çalındığı programı sunmaktadır. devlet tarafından aile içi ilişkileri düzeltmesi için görevlendirilmiş bir ajan diye tanımlayabiliriz bu amcayı. basite indirgenmiş insan davranışları üzerinden sadece psikoloji değil ahlak, mantık hatta felsefe dersleri de verir programda. bu esnada ortaçgil'den herhangi bir şey çalmaz ancak.
  • iletişim çatışmaları ve empati adlı kitabıyla tanıyıp sevdiğim, aynı zamanda şiir de yazan (ama şair olmayan) psikoloji profesörü.
  • (bkz: kucuk seyler)
  • busene odtüde gerçekleşen ulusal psikoloji kongresinde rollerle ilgili konferansında tanıdığım ve hayran kaldığım olayları anlatırken fıkraları kullanarak hem basite indigeyip anlaşılır kılan hem de konferansı eğlenceli kılan çok bilgili bir hocamız. ayrıca programını küçük şeyler diyip geçmemek gerekir, o programda psikodramanın çok iyi örnekleri veriliyor
  • (bkz: dogan cüceloglunun)ögrencisi olmasi hasebiyle bana, boynuz kulagi gecer sözünü hatirlatan akademisyen.
  • yaptığı konuşmalardaki hayatın içinden verdiği küçük örneklerle insanı dehşete düşüren, söylediği herşeyi iyi ya da kötü yaptığınızı farkettiğiniz, çok başarılı bir akademisyen, çok tatlı bir sohbet arkadaşı olabilecek, karısı (bkz: zehra dökmen) ankara üniversitesi dtcf' de ders veren süper adam.
  • ankara üniversitesi eğitim bilimleri fakültesi psikolojik danışmanlık ana bilim dalı öğretim üyesi, doğan cüceloğlu'nun öğrencisi -ancak onun kadar bayık değil- fizik 3.sınıftan terk, hacettepe psikoloji mezunu psikoloji profesörü. türkiye'nin görüp görebileceği en değerli hoca.

ayrıca başarısızlığa tahammülü olmayan biridir, bir öğrencisi vardı bekar bir insan evladı olarak başladığı üniversite öğreniminde, 2.çocuğuna hamileyken hala dersini geçememişti ne oldu bilemiyorum.
  • pazar sabahları erken kalkma sebebim olan insan...örneklendirmeleri çok komik.
hesabın var mı? giriş yap