• nicki hell patrolu cagristiran yazar.
  • boris vian 'ın şiirinde geçen çiçek...''hepatrol çiçeğinin gölgesinde lümet avlayan çocuklar...'' ayrıca rilke m.l.brigge'nin notları adlı kitabında ''helyotrop'' diye bir çiçekten bahsetmiştir.aynı çiçek olduğunu düşündüğüm bu çiçeğin, mavi renkli aygün çiçeği olup,kokuculukta ve eczacılıkta kullanıldığı yazılmış.
  • paralel dusunce sistemine sahip insan
  • bale terimlerini entry olarak aciklayan sozluk kisisi.
  • zirvedeki* neyzen eksikligimizi gidermesiyle "sen cok yasa" denilen, ney uflemedigi bir zirvede sohbet etme firsati da bulmayi umdugum suser.
  • (bkz: het parool)*
  • istanbul tasavvuf zirvesi 2deki musiki arkadasim, ney-ud olarak guzel bir ikili olusturdugumuz, ayrica getirdigi notalarla 0 repertuara sahip olan benim muzik muhabbetine katilabilmis olmami saglayan kisi. nice beraber icralara diyorum.
  • ney üflemesi kadar sesi de güzel sözlük yazarı. repertuarına her ne kadar fransız kalsam da takdir ediyorum efendim. elbik beyefendi ile ya da diğer sözlük müzisyenleri ile beraber bir konser verseler keşke de demeden edemiyorum tabi ki!!
  • zirveyi zirve yapmış benim gibi beceriksiz bir insanın bile neyden ses çıkarmasına vesile olmuş güzel insan.
  • kendisi neyzen kişidir ve bu klasik kültürün derininden kopup gelen enstrümana şahsen benzemektedir.üstelik biz zirvede kendisine sadece dudak kıpırdatarak destek çıksak da o buna aldırmadı.icra ettiği kimi eserlerin güftelerine aşina olsam da o kötü sesimle kendisini sabote etmek istemedim.
    mesleki olarak yaptığı işin yani bayıltmanın tam tersini neyi ile başarmakta; insanları en derin uykugafletlerden şöyle bir dürtmekte.nefesine zeval gelmeye.
hesabın var mı? giriş yap